Loosimine toimus 16.06.2022

Vaata videost, kes võitis!

Loosi läks JBL Flip 5

Must kaasaskantav juhtmevaba kõlar

Võta energiat ja võida auhindu

Iga ostetud  joogi 12-packiga saad võimaluse osaleda loosimises.

Loosimiste piletite arv on piiratud, ole nutikas ja osta juba täna.

KKK loosimiste ja tarbijamängude kohta AK44 lehel

Loosimised toimuvad videosilla vahendusel youtube kanalil. Loosimiseks kasutatakse reaalseid loosikuponge ja loosikasti. Loosimisi viib läbi kossuussike Wuntz või mõni külalis fortuuna. Loosimist on võimalik jälgida otse eetris või salvestuse vahendusel youtube kanalil. Loosimise video laetakse ülesse AK44.EE koduleheküljele. AK44.EE säilitab kõik loosimiste tulemused ja videod kuni 90 päeva.

Loosimised toimuvad kui üles pandud auhinna piletite müügimaht on väljamüüdud. Erinevatel auhindadel on loterii korraldaja poolt määratud erinev loteriipiletite kogus. Loteriipiletite kogust on võimalik kontrollida/vaadata kui klient ostab toodet.

Võiduvõimalus sõltub loteriipiletite arvust ja mitu loteriipiletit olete toodete ostuga omastanud. Kui loteriis on kokku 10 piletit ja olete ostnud 1 tk 12 packi AK44 tooteid, siis olete omandanud ühe loteriipileti (juhul kui olete valinud osaleda loteriis). Tähendab et võiduvõimalused on 1/10-ga. Kui olete ostnud 3 tk 12 pack AK44 tooteid, siis on Teie võiduvõimalused 3/10-le.

Kui ostate ära nii palju tooteid, et Teile kuuluvad kõik loteriipiletid. Sellisel juhul ei toimu loosimist ja tarbijamängu auhind on automaatsel Teie oma.

Tarbijamängu korraldaja jätab õiguse otsustada loteriipiletite arvu/mahu ühe loosimise kohta. Üldiselt on loteriipiletite maht/arv kooskõlas auhinna suuruse ja väärtusega.

Auhind postitatakse (Eesti Vabariigi piires) Teile 3 tööpäeva jooksul peale loosimise toimumist. Loteriivõitjaga kokkuleppel  saab auhinnale järgi tulla Pikk 8, Rakvere, 44307. Teatud auhindade puhul jätab tarbijamängu korraldaja endale õiguse toimetada auhind isiklikult võitjani.

Loteriipiletid on nummerdatud järjestikuste numbritega. Loteriikasti lisatakse loteriis väljatoodud piletite kogus. Igat numbrit on loteriikastis 1 tükk. Igale piletile vastab üks makse. Kui olete korraga ostnud mitu toodet, siis Teile jagatakse vastav kogus järjestikkuseid numbreid. Näiteks kui olete uue tarbijamängu esimene ostja, siis Teile kuulub pilet nr 1. Kui olete tarbijamängu kümnes ostja, siis Teile kuulub pilet number 10.

Auhindadele kehtib vastavalt Eesti Vabariigi seadustele kehtestatud toodete garantii ja tagastusõigus.

Shopping Cart