Sidruni ja laimi AK44 12-pakk

Terves kehas terve vaim. Oma keha eest peab hoolt kandma. Selleks et keha saaks õlitatult toimida vajab ta õigeid vitamiine nii nagu automootor vajab määret et õlitatult toimida. AK44 vitamiinijook sisaldab mõnusas koguses inimesele vajalike vitamiine. AK44 vitamiinijook on mõeldud nii lastele kui täiskasvanutele.

24,90 

(liitrihind 3,95 EUR/l, hind sisaldab taarat 1,20 EUR ja sporditoetust 1 EUR ja märkimisel lotopiletit)
Allpool saad valida, kas soovid lisaks tootele kaasa saada ka loosipileteid. NB! Loosipiletite arv on piiratud - saadavust näed loosipileti real.
LOOSIPILET - 1000€ puhtalt kätte

Laost otsas

-
+
0,00 
Kui valisid ka loosipileti, siis siin saad lisada tooteid loosipiletite laojäägi ulatuses!

Lisainfo

Pakend: 12×0,5l plastikpudelid

AK44 annab hea vitamiinidoosi Sulle juba hommikul ärgates. Proovi kui värksendav on taastuda tõhusast treeningust koos AK44 vitamiinijoogiga. AK44 vitamiinijook sisaldab E, B ja D vitamiine, magneesiumi, seleeni ja tsinki.

E-vitamiin aitab võitu saada väsimusest ja hoiab naha noorena

B-vitamiin on head abivahendid seedimisel, lisaks mõjuvad hästi närvidele, luudele ja lihastele

D-vitamiin hoiab Sind tervena ja parndab immuunsust.  Aitab ennetada vähi ja südamehaiguste teket. Hoiab juuksed ja luud tugevana

Magneesium reguleerib lihas- ja närvifunktsioone. Mageneesiumi tarvitamine aitab ära hoida neerukivide teket, langetab vererõhku ja vähendab trombide teket.  Magneesiumi vajadus suureneb aktiivselt sportides. Magneesium aitab taastuda lihatsel kiiremini. Magneesiumi vajadus suureneb vaimse füüsilise stressi korral, puberteedieas ja rasedatel.

Seleen aitab säilitada kudede elastust ning aeglustab vananemist. Aitab ennetada südame-, veresoonkonna haigusi ja vähki.

Tsink on vajalik luude moodustamiseks ja lihatse töö juhtimiseks. Aitab kaasa suguorganite arengus, eesnäärme funktsioneerimisel ning naissuguhormoonide aktiivsuses. Hoiab töökorras immuunsüsteemi, tasakaalustab veresuhkurt ning stabiliseerib ainevahetust.

Koostisosad: vesi, fruktoos, happesuse regulaator sidrunihape, lõhna-ja maitseaine, hägustaja, teatud B-rühma vitamiinid, säilitusained (kaaliumsorbaat ja naatriumbensoaat), magneesium. Tootes on kasutatud puuviljasuhkurt. Võib tekkida sade. Säilitada temperatuuril +2….+25 C. Hoida otsese päikesevalguse eest. Ei sisalda värvaineid!

Toitumisalane teave 100 ml 500 ml
Energiasisaldus 71kj/17 kcal 357kj/85 kcal
Rasvad 0g 0g
Millest küllastunud rasvhapped 0g 0g
Süsivesikud 4,2g 21g
Millest suhkrud 4,2g 21g
Valgud 0g 0g
Sool 0g 0g
Mageneesium 37,5mg 187,5 mg

 

Vitamiinid 100 ml 500 ml
Vitamiin C 8 mg* 40mg**
Vitamiin B3 1,6 mg* 8 mg **
Vitamiin B5 0,6 mg* 3 mg**
Vitamiin B6 0,14 mg* 0,7 mg**
Vitamiin B12 0,25 μg* 1,25 μg**

*- 10% päevasest täiskasvanud inimese võrdluskogusest
**- 50% päevasest täiskasvanud inimese võrdluskogusest

Shopping Cart