Korduma kippuvad küsimused

Meie e-poed ei vaja Teie õiget nime ja aadressi. Vajalik on sisestada õige telefoninumber, toimiv e-maili aadress ja vali sobiv pakiautomaat.

Joogid on pakendatud 12 pakkidesse. Ühes pakis on 12 tükki 0,5L joogipudelit. Plastikust joogipudelid on pakendatud kilepakendisse, mille põhja on asetatud tugevduspapp.

AK44 jookide säilivuse leiate pudelilt. AK44 ei müü Teile tooteid, mille säilivusaeg on alla 3 kalendrikuu.

Kõik meie kaubad saab tellida Itella SmartPost pakiautomaati.

Itella plussiks on, et pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes ja kaup ei ole nii vastuvõtlik ilmastikule. Palume pakkidele võimalikult kiirelt järele minna.

Kauba eest saab tasuda pangalingiga või pangakaardiga. Maksevõimalused kõigi suuremate pankadega Baltikumis. Teeme koostööd Montonio Finance-ga.

Kõik meie kaubad on Rakvere laos olemas. Tööpäeviti enne kella 17:00 tehtud tellimused postitame samal tööpäeval ja reeglina jõuavad saajani järgmisel tööpäeval.

Tooteid on võimalik kätte saada ette broneerides /helistades telefonil 53009000 või saata kiri kontor@ak44.ee  meie Rakvere kontorist aadressil Pikk 8, Rakvere.

AK44 tooted on vitamiini ja energiajoogid. Kui pakend on terve ja lahti tegemata, siis on võimalik tellimust tagastada. Selleks palun võtta ühendust kontor@ak44.ee

Vigastada saanud või rikutud toodete puhul palun võtta ühendust kontor@ak44.ee

Palun paki kättesaamisel koheselt tooteid kontrollida. Võimalusel palun teha pildid pakiautomaadi juurest lahkumata.

Meie klienditoe aadress on kontor@ak44.ee. Vastame alati tööpäeviti 10:00 – 15:00 ning väljaspool tööaega reeglina mõne tunni jooksul, olenevalt kellaajast.

Shopping Cart