AK44 veebipoe müügi- ja kasutustingimused

 1. Käesolevad Müügi ja Kasutustingimused kehtivad Finrak OÜ, Reg.kood 11300892, Pikk 8, Rakvere 44307 (Müüja) ja füüsilisest või juriidilisest isikust kliendi (klient) vahel lepingu sõlmimisel AK44 veebipoe (https://www.ak44.ee/) vahendusel.
 2. Kõik veebipoes märgitud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
 3. Müügilepingu sõlmimisel saab klient võimaluse osaleda Müüja poolt korraldatud kaubanduslikus loteriis, mille täpsemad tingimused on välja toodud veebipoes.
 4. Hind sisaldab transpordi tasu olenevalt ostetavast Tootest ja/või transpordi viisist.
 5. Toote tellimiseks tuleb Kliendil veebipoest valida endale sobiv toode ja alustada tellimist.
 6. Tellimuse vormistamiseks sisestab klient toote tarnimiseks vajalikud kontakt ja tarne andmed ning vajutab „Esita tellimus“.
 7. Klient kinnitab enne ostmist, et on tutvunud veebipoe müügi ja kasutustingimustega ning privaatsuspõhimõtetega ja on ostu sooritamise hetkel vähemalt 16 aastat vana.
 8. Kliendil on võimalus tellimust muuta või sellest loobuda kuni kinnitamiseni.
 9. Tellimuse eest tasumine toimub pangalingi või pangakaardi makse kaudu.
 10. Tellimuse vormistamisel kohustub klient esitama tõesed kontakt -ja tarneandmed, Müüja ei vastuta kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tulenevate tagajärgede eest.
 11. Müügileping loetakse sõlmituks kui tasumisele kuuluv summa laekub Müüja Müüjal on õigus tellimus ühepoolselt tühistada, kui toode on laost otsa saanud või kui toote tellimisel esinevad tehnilised probleemid.
 12. Pärast kauba eest tasumist ja laekumise toimumist saadetakse tellimus kliendi poolt valitud pakiautomaati.
 13. Tellimuse tarneaeg on tavaliselt kuni paar tööpäeva. Tellimusi tarnitakse üksnes Eesti Vabariigi territooriumile. Müüja ei vastuta tarnega hilinemise eest, kui hilinemine on tingitud Müüjast mitte sõltuvatel asjaoludel.
 14. Kui klient ei võta pakiautomaadist pakki välja ettenähtud ajal ning pakk tagastatakse Müüjale, siis rakendub käitlemistasu €10. Kui tellimuse maksumus on väiksem kui €10, siis käitlemistasu suuruseks on tellimuse maksumus.
 15. Klient võib lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates ajast mil klient sai tellimuse kätte. Klient võib taganemisõiguse kasutamiseks kirjutada vabas vormis avalduse või kasutada tüüpvormi, mis on kättesaadav siit. Kliendil ei ole õigus taganemisõigust rakendada, kui suletud pakend on peale kohaletoimetamist avatud.
 16. Toode tagastatakse üksnes pakiautomaadi kaudu. Kliendi poolsel lepingust taganemisel kannab toote tagastamise postikulud Klient.
 17. Peale toote tagastamist, kantakse kliendile raha tagasi hiljemalt 7 päeva jooksul.
 18. Klient vastutab tagastamisele kuuluva toote halvenemise korral toote kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest.
 19. Klient võib kaebusi esitada veebipoe kontaktides ja käesoleva kasutustingimustes märgitud Müüja aadressile. Kliendil on õigus toote lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele.
 20. Kliendil on õigus esitada kohtuväliseid kaebusi Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ametile aadressil Endla 10A, 10122 Tallinn, info@ttja.ee .
 21. Müüja jätab endale õiguse muuta ühepoolselt käesolevaid müügi – ja kasutamistingimusi, kampaaniad ja hindu. Müüjal on õigus teha hindades muudatusi vastavalt oma äranägemisele. Juhul, kui veebipoes muudetakse hindu pärast kliendi poolset tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis tarnitakse kliendile toode selle tellimise hetkel kehtinud hinnaga.
Shopping Cart