Privaatsustingimused

Isikuandmete töötlemine

E-pood AK44.ee isikuandmete vastutav töötleja on Finrak OÜ (edaspidi ettevõte). Ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud andmed volitatud maksete vahendajale Montonio Finance grupi ettevõttele.

Milliseid isikuandmeid töötleme?

 • Nimi – pärisnime tellimuses kasutama ei pea. Kui pärisnime kasutada ei soovi, siis soovitame kasutada hüüdnime, nimetähti vms.
 • Telefoninumber – vajalik pakiautomaadi uksekoodi saatmiseks SMS-ga
 • E-maili aadress – vajalik tellimuse kinnituse saatmiseks. Vajalik loteriipileti saamiseks et osaleda tarbijamängus
 • Pangakontonumber – milliselt kontolt on tehtud makse.
 • Kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed.
 • IP-aadress mida kasutati tellimuse vormistamisel.

Küpsiste kasutamise reeglid

Küpsiste kasutamise reeglid kirjeldavad seda, kuidas AK44.ee veebiood kasutab küpsiseid.

Lühidalt küpsistest AK44 veebipoes

 • Küpsised on AK44 ja ka enamuse internetis leiduvate veebilehtede kasutatav tehnoloogia.
 • Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse seadmesse, mida kasutasite AK44 külastamiseks.
 • Küpsiseid kasutatakse AK44 täisfunktsionaalsuse tagamiseks ja üldise ostlemiskogemuse parandamise jaoks vajaliku teabe talletamiseks.
 • AK44 internetipoodi kasutades loeb teie brauser küpsist ja saadab selle teabe AK44 internetipoodi

Küpsistega nõustumine

 • Kui sirvite seda veebilehte oma brauseri praeguste privaatsusseadetega, annate nõusoleku, mis vastab nendele seadetele. See võib tähendada, et võite lubada ühe küpsise või mõned küpsised või lasta brauseril küsida luba iga kord, kui küpsist tahetakse luua. Palun vaadake oma brauseri kasutusjuhendist, kuidas muuta privaatsusseadeid.
 • Klikkides küpsiste kasutamise põhimõtete teavituses lausel: „Ma saan aru“, kinnitate, et saate aru, et teil on kontroll nõusoleku andmise üle oma brauseri turvaseadetes. 

 Kuidas küpsistest keelduda

 • Te võite küpsiseid oma brauseris igal ajal lubada, eemaldada või blokeerida. Täpsemat teavet leiate oma brauseri kasutusjuhendist.
 • Arvestage sellega, et kui eemaldate või blokeerite esimese osapoole küpsiseid, ei toimi meie veebileht ettenähtud moel ning võimalus tellimust täita on piiratud.

Lisateave kolmanda osapoole küpsiste ja meie veebipoe kasutatavate teenuste kohta

 • Salvestatakse ainult varjunimega tähistatud andmeid, mida ei saa kasutada teie kui üksikisiku tuvastamiseks. Andmed koondatakse ja neid kasutatakse osana suuremast statistilisest andmestikust. Isegi kui teile tundub, et saate sihipärast ja personaliseeritud turundusmaterjali, ei saa me teid tegelikult tuvastada kolmandate osapoolte küpsistes antud andmete järgi.

Manustatud (embed) sisu kolmandatelt veebilehtedelt

Kasutame videote üleslaadimiseks ja AK44 lehel jagamiseks youtube.com keskkonda. Lisaks osades uudistes on viidatud ja manustatud sisu. Manustatud veebilehed võivad koguda erinevaid andmeid ja küpsiseid vastavalt oma privaatsuspoliitikale.

Google Analytics

Google Analytics`iga tuvastame kui suur on veebipoe külastatavus ning mis toiminguid veebilehel teostatakse. Programm on Google poolt loodud ja täiesti anonüümne.

Kliendiandmed

Külastajate tehtud tellimuste andmeid AK44 pood ei kogu. Püsikliendiandmed on salvestatud meie andmebaasi, selleks et mõlemal osapoolel lihtsam tellimusi täita ja jälgida. Kliendil on alati võimalik saata e-kiri kontori@ak44.ee ja paluda kustutada enda konto. Konto kustutamiseks palume saata e-kiri kontoga seotud e-kirja aadressilt.

Alaealised

AK44 energiajoogi tellimisel palume Teil veenduda et olete vähemalt 16 aastane. Soovitame kõigil vanematel ja eeskostjatel õpetada oma lastele vastutusrikast ja ohutult kasutama oma isiklikke andmeid internetis. Alaealised ei tohiks edastada isiklikke andmeid internetis ilma vanemate või eeskostjate loata.

 

Kellele me kogutud andmeid jagame?

AK44 annab andmeid ainult volitatud ettevõttetele, mis on vajalik toote transpordiks või tasumiseks.

Transporditeenuse osas teeme koostööd erinevate Eestis kuller- ja pakiautomaatide teenust pakkuvate ettevõtetega. (Itella, Omniva, DPD, DHL jne.). Vastavalt kliendi poolt valitud transporditeenusele.

Makseteenuse osas teeme koostööd Montonio Finance grupi ettevõttega. Montonio Finance Oü, registrikood 14557628 (Eesti), Montonio Finance Europe Oü registrikood 14588818 (Eesti), Montonio Finance UAB, registrikood 305205122 (Leedu).

Kasutaja andmete kaitsmine

Kasutame kvaliteetseid majutusteenuseid, mis on hästi turvatud. Kasutame võimalikult moodsaid ja uusi turvalahendusi. Erinevate moodulite lisamisel veendume, et need vastavad turvalisusnõuetele. Kasutaja andmete kaitsmine on meie prioriteet.

Shopping Cart