AK44 ja sport

Oleme olnud toeks discgolfi turniiri korraldamisel Rakveres, toetame spordiklubi RLV Massive, väikeste poiste (2012 sünd) klubide karika finaalturniirile panime õla alla ja toetame noormotosportlast Kren Astok.

Lühidalt on ülesloetletud praegused (01.06.2022) reklaam ja sponsorlus suhted, kus oleme abiks olnud. AK44.EE reklaam on olnud toodete turule jõudmisest sammu võrra ees. Plaanime tulevikus veel aktiivsemalt suunata energiat erinevate sportlaste, spordiklubide ja spordialade toetusse.

Kui tunned, et Sul on soovi ja huvi abiks olla AK44.EE sporditoetus programmi tegevuses, siis ole hea ja võta meiega ühendust sport@ak44.ee.

Mida rohkem AK44.EE tooteid ostetakse ja tarbitakse seda suurem on AK44 panus spordile.

Täna oleme välja valinud sportlased, klubid ja alad, kes meid on kõige rohkem motiveerinud. Oleme nende tegevusega aastaid ühte sammu käinud ja nüüd tuues turule AK44 tooted tahame anda veel suurema panuse eelpool nimetatud klubide, inimeste ja alade toetusse.

Kahjuks peame ka tõdema, et meie spordifond ei ole kummist ja kõiki me kahjuks toetada ei saa. Samas proovime alati anda kasvõi kõige väiksema panuse.

Suudame müüa nii palju tooteid, kui Teie jaksate osta! Nii et andke kuuma, teeme müüki, mida rohkem, seda suurem võit on spordis!

Naudi AK44 jooke, võida auhindu ja toeta SPORTI!

Juba vanem generatsioon teab, et kõige pealt tuleb AK ja siis SPORT

Shopping Cart